منو دیجیتال رستوران

۱۲ مورد از مزایای منوی آنلاین در رستوران ها

مزایای منوی آنلاین در رستوران ها

مزایای منوی آنلاین در رستوران ها

سلام به همراهان همیشگی یارین فود در این مقاله 12 مورد از مزایای منوی آنلاین در رستوران با شما در میان می گذاریم.

  • چرا رستوران ها از منوی آنلاین استفاده می کنند؟
  • به نظر شما استفاده از منوی آنلاین بهتر است یا منوی کاغذی ؟
  • شاید برای شما سوال شده باشد استفاده از منوی کاغذی چه مشکلی داره؟
  • دلیل استفاده از منوی آنلاین چیست؟

میخواهم به شما بگویم استفاده از منوی کاغذی  هیچ ایرادی ندارد.

اما در صورت استفاده از منوی آنلاین مزایایی را تجربه می ‌کنیم، که با من کاغذی ترجمه نکرده بودیم. برای بعضی ها این سوال پیش می آید آیا استفاده از منوی آنلاین دغدغه های جدید ایجاد نمی کند؟

باید بهتون بگم که نه تنها استفاده از این نوع فوق العاده راحت است، بلکه هیچ دغدغه جدیدی برای شما ایجاد نمی کند.هم چنین منوآنلاین باعث حل بسیاری از مشکلات قبلی شما می شود.

صحبت درباره مزایایی منوی آنلاین یک فرآیند بسیار زمان گیر می باشد. با این حال دوست دارم تا چند مورد از آنها را با شما به اشتراک بگذارم.

صرفه جویی:

اولین موردی که بهش اشاره می کنیم صرفه جویی در هزینه ها می باشد. اگر دقت کنید در منوی آنلاین ما دیگر ازکاغذ استفاده نمی کنیم.
هم چنین دیگر نیازی به گارسون برای گرفتن سفارش از مشتری ها نیست. در نتیجه در هرمورد صرفه جویی می شود.

مزایای منوی آنلاین در رستوران ها

محدود نبودن به زمان و مکان:

یکی از مزایای منوی آنلاین محدود نمودن این منو به زمان و مکان می باشد. شما می توانید به آسانی و در سریع‌ترین حالت ممکن بهش دسترسی داشته باشید.همپنین به آسانی غذای مورد نظر خود را از منو سفارش دهید.

کاهش انتظار مشتری:

با استفاده از منوهای دیجیتال مشتری بدون معطلی می تواند سفارش خود را ثبت کرده و از غذای خود لذت ببرد.

کاهش سرعت پرداخت:

مشتری با سرعت بسیار بالا می تواند هزینه خود را پرداخت کرده و به کارهای دیگر خود در زمان مقرر برسد.

اختصاصی کردن منو برای مشتری:

یکی از امکاناتی که منوی آنلاین دارد، در نظر گرفتن پنل اختصاصی برای مشتری هست. این منوبا توجه به سفارش هایی که مشتری اکثرا می دهد، غذاهایی متناسب با سلیقه او پیشنهاد می دهد.

انتقال سفارش به خانه:

با داشتن این منو مشتریان می توانند با خیالی آسوده در منزل خود اقدام به سفارش غذا کنند.این قابیلت فراه می شود تا در خانه ازغذا لذت ببرند.

مزایای منوی آنلاین در رستوران ها

دقت بالا در ثبت سفارش:

در هر صورت هنگام ثبت سفارش با منوی کاغذی امکان خطا و اشتباه وجود دارد. اما هنگام استفاده از منوی آنلاین به شدت این خطا را کاهش یافته است.

هنگام بروز بیماری:

اگر به خاطر داشته باشید هنگام بروز بیماری کوبید ۱۹ فروش خیلی از مشاغل کاهش پیدا کرد.مشتریان هنگام رفتن به رستوران همیشه دغدغه انتقال ویروس هنگام تماس منوی کاغذی با دستانشان را داشتند.

استفاده از منوی آنلاین در هنگام بروز چنین بیماری هایی باعث می شود، مشتری با خیال آسوده سفارش خود را بدون نگرانی ثبت کند.

به روز کردن راحت اطلاعات منو:

شما صاحب هر کسب و کاری باشید، بعد از گذر زمان و ذائقه مشتریان خود تصمیم می گیرید منوی خود را تغییر دهید.اگر منوی شما کاغذی باشد به ازای هر بار تغییر باید زمان زیادی را بگذارید.

علاوه بر این هزینه زیادی را خرج کنید. اما با استفاده از منوی آنلاین شما می‌توانید در اسرع وقت و با حوصله تمام منوی خود را، برای مشتریان به روز کنید.

گسترش تبلیغات:

در صورتی که از منوی کاغذی استفاده می کنید نمی توانید به خوبی آنچه را توقع دارید محصولات خود را تبلیغ کنید.اما استفاده از منوی آنلاین این قضیه فراهم هست.

شما میتوانید به سادگی قسمت های مختلف رستوران خود را در قسمت بازایابی تقویت کنید. هم چنین برای برندینگ خود زمان بیشتری بگذارید.این اقدامات باعث جذب مشتری بیشتر برای شما می شود.

استقاده از فناوریNFC:

کارکرد منوی آنلاین از طریق فناوری NFC می باشد. برخی رستوران‌ها منوی آنلاین خود را به این شکل در دسترس مشتری قرار می‌دهند که در یک قطعه کاغذ تراشه‌های قرار می‌دهند و یک تراشه حاوی فناوری NFC را در آن قرار می دهند.

مشتریان می توانند به راحتی با نزدیک کردن گوشی خود به این تراشه به منوی آنلاین دسترسی پیدا کنند. در حال حاضر تمام گوشی ها بهNFC مجهز هستند به جز ۵ درصد آنها. راهکاری که ارائه شده QR codeها می باشند.

مشتریان با استفاده از دوربین خود بارکد را اسکن کرده و با دریافت اطلاعات به منو وارد می شوند.

مزایای منوی آنلاین در رستوران ها

افزایش ارتباط مشتری و صاحب رستوران:

در نظر داشته باشید با استفاده از منوی کاغذی صاحب رستوران به ندرت می تواند، شناختی درباره مشتریان خود داشته باشد.

منو آنلاین این قابلیت را فراهم کرده تا صاحب رستوران بتواند به آسان ترین شکل ممکن اطلاعات درباره مشتریان خود به دست آورده ارتباط بهتری با آنها داشته باشد.این منو باعث می شود تا مالک رستوران شناخت خوبی روی مشتریان خود پیدا کند.

سخن پایانی

ممنون از این که تا اینجای مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم که این مقاله باعث شده باشه تا برای کسب و کار و رستوران خودتون، در سریع ترین زمان ممکن منوی آنلاین تهیه کنید.
این منو به میزانی جذاب هست، باعث میشه مشتریان شما چند برابر شوند و هم چنین درآمد شما افزایش می یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره منوهای رستورانی یارین فود با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *