قوانین و مقررات

تمامی اطلاعات شما کاربران محفوظ است و تنها برای ارائه خدمات استفاده میشود.
لطفا قبل از استفاده قوانین و مقررات را به خوبی مطالعه کنید.

قوانین و مقررات

در صورت استفاده از خدمات و محصولات یارین فود، حتما قوانین و مقررات زیر را مطالعه کنید❤️

لطفا قوانین را با دقت مطالعه کنید. استفاده از پلتفرم یارین فود چه به عنوان مدیریت مجموعه (سفارش دهنده منو) و چه کاربر حقیقی به این معنی است که موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می نمائید.
استفاده از پلتفرم، خدمات و محصولات یارین فود به منظور پذیرش قوانین و مقررات این مجموعه است. یارین فود یک سرویس و وب سایت ایرانی است که از تمامی قوانین و مقررات قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران تبعیت میکند.

یادین فود بهترین شرکت سازنده منو دیجیتال در ایران است. ما در یارین فود تلاش کردین تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم. دغدغه های شما صاحبان کسب و کارها و مشتریانتان را درنظر گرفتیم. در نهایت دموهایی را طراحی کردیم تا شما با اطمینان ما را انتخاب کنید.

۱ – ایجاد محتوا و مضامین غیر اخلاقی، سیاسی و توهین به افراد خلاف قوانین است.
۲ – در صورت مشاهده هر گونه تخلف دسترسی شما به سیستم مسدود میشود.
۳ – هزینه تمدید سالیانه سرویس ها با توجه به تورم سالانه است و هر سال مشخص و ۱ ماه قبل از موعد تمدید اعلام میشود.
۴ – در صورت درخواست ماژول سفارشی برای منو خود می بایست به صورت جداگانه هزینه واریز گردد.
۵ – تغییرات و دسترسی کامل جهت تغییرات قیمت و محصولات منو آنلاین در اختیار شماست و یارین فود هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
۶ – مسئولیت اطلاعاتی که بر روی منو آنلاین خود ارائه میدهید بر عهده شماست و در صورتی که خلاف قوانین باشد در صورت درخواست مراجع زیر صلاح اطلاعات شما در اختیار مراجع استعلام کننده قرار میگیرد.
۷ – تمام پرداخت ها و خرید خدمات مجموعه یارین فود از طریق وب سایت food.yarinweb.com انجام میشود در غیر این صورت به هیچ عنوان پرداختی برای استفاده از خدمات انجام ندهید و یارین فود مسئولیت در قبال آن ندارد.
۸ – هر گونه استفاده شخصی و تجاری از اطلاعات سایت یارین فود پیگرد قانونی دارد. هرگونه استفاده از خدمات سوء استفاده بوده و در صورتی که برای مقاصد غیر تجاری نیازمند استفاده هستید می بایست از طریق پست الکترونیکی به آدرس info@food.yarinweb.com با ما در تماس باشید و اجازه کتبی اخذ نمایید‌.

سیاست حریم خصوصی

تمامی اطلاعات شما و مشتریانتان در این وب سایت (از جمله اطلاعات تماس و سایر موارد) به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهد ماند. ممکن است برخی اطلاعات پایه مانند سرویس های آمار گیری مثل گوگل آنالیتیکس جمع آوری شود که برای ارائه خدمات بهتر و افزایش رضایت کاربران استفاده میشود.