منو دیجیتال رستوران

چه منویی برای رستوران مناسب است؟

چه منویی برای رستوران مناسب است؟

این یک سوال مهم است که چه منویی برای رستوران مناسب است؟ ما در یارین فود برای پاسخ دادن به این سوال شما این مقاله را نوشتیم.

تا حالا براتون پیش اومده به رستوران برید و معطل بشید؟

تا حالا براتون پیش اومده که برای سفارش غذا به مشکل برخورده باشید؟

یا زمانی که دارین تسویه می کنید کلافه بشید؟

همیشه به خاطر کم بودن پرسنل و گارسون های یک رستوران ممکن هست، مشکلات بالا پیش بیاید. امروزه بسیاری از مشاغل استفاده کم تری از منوی کاغذی دارند.

آن ها ترجیح داده اند از منوی آنلاین استفاده کنند. اما همواره افرادی هستند که تهیه منو آنلاین را ریسک بزرگی می دانند. این افراد به اشتباه فکر می کنند، این منو به کسب و کارشان ضرر می رساند.

اما به هیچ عنوان این گونه نیست. منوی دیجیتال مزایای بسیار زیادی برای رستوران ها دارد. ما قصد داریم به چند مورد از آن ها اشاره کنیم. تهیه این منو  باعث می شود، تا شما با سرعت بیشتری قدم در مسیر پیشرفت شغل خود بردارید.

منوی مخصوص رستوران

8 مورد از مزایایی منو آنلاین برای پاسخ به سوال (چه منویی برای رستوران مناسب است؟)

1.   کاهش اتلاف وقت:

بارها براتون پیش اومده که به خاطر کم بودن گارسون در رستوران معطل شوید. این اتلاف وقت همیشه هم  به خاطر کم بودن پرسنل نیست. گاهی تعداد مشتریان به قدری زیاد هست، زمان زیادی می برد، تا گارسون به میز شما بیاید.

با تهیه منوی آنلاین دیگر هیچ کدام از این مشکلات رخ نمی دهند. شما قادر هستید بدون نیاز به گارسون با مراجعه به منوی دیجیتال سفارش خود را ثبت کنید.

2.   پرداخت سریع و بدون معطلی:

همواره مشتریان زمان زیادی را در صف پرداخت هزینه غذا می پردازند. در صورتی که شما دارای منو آنلاین رستوران می باشید، این قضیه حل شدنی هست و نیازی ندارید به این موضوع که : چه منویی برای رستوران مناسب است؟ فکر کنید.

شما می توانید با مراجعه به منو آنلاین پرداخت خود را انجام دهید. این کار به آسانی و با سرعتی بالا انجام می شود. با این کار در زمان خود صرفه جویی می کنید.

3.   سفارش آسان و راحت غذا:

با داشتن منو آنلاین در رستوران خود به مشتریان برای سفارش آسان تر کمک می کنید. مشتری شما به راحتی به منو دیجیتال رفته و غذای مورد نظر خود را انتخاب می کنند.

برای این کار ابتدا با گوشی وارد منو آنلاین شوید. پس از آیتم مورد نظر خود را سفارش دهید. پس از مدتی که سفارش شما آماده می شود. شما می توانید از غذای خود لذت ببرید.

بهترین منوی دیجیتال برای رستوران ها

4.   افزایش سرعت تصمیم گیری مشتریان:

اگر رستوران شما دارای منو آنلاین باشد، مشتریان شما یا دیدی باز انتخاب می کنند. براتون پبش اومده منویی را جلوتون قرار بدن و غذا براتون ناآشنا باشه.

در صورتی که منو آنلاین داشته باشید، مشتریان می توانند با در دسترس داشتن اطلاعات بیشتر غذا سفارش دهند. این اطلاعات می توانند مواردی از قبیل عکس با کیفیت و طرز تهییه آن غذا باشد.

در منو کاغذی هم گاهی عکس آیتم را کنار نام آن قرار می دهند. اما کیفیت خیلی بالایی ندارند. شما به راحتی با تهییه منو آنلاین می توانید عکس با وضوح بالایی را از غذاهای خود قرار دهید.

5.   کمک به حفظ محیط زیست:

استفاده از منو کاغذی ضرارتی برای محیط زیست دارند. به خصوص اگر قابل بازیافت هم نباشد. اگر منو دیجیتال را تهیه کنید دیگر نگران قابل بازیافت بودن یا نبودن منو خود نیستید. این منو به هیچ عنوان ضرری برای محیط زیست ندارد.

6.   تبلیغات گسترده و تاثیر گذار تر:

امروزه خیلی از مشاغل زمان زیادی را در بخش تبلیغات و معرفی خود به دیگران می پردازند. برای شما هم پیش اومده که تبلیغات رستورانی را در خیابان بهتون بدهند و پس از  اینکه چند قدم دور شدید آن را روی زمین بیاندازید؟

کاغذ های زیادی در این مواقع هدر می روند. هم چنین این نوع تبلیغات باعث آلوده شدن خیابان ها نیز می شوند. به شما پیشنهاد می کنم که منو آنلاین تهیه کنید.

با داشتن این منو، دیگر هیچ کدام از این هدر رفت ها اتفاق نمی افتد. علاوه بر این شما هر تبلیغاتی با هر ظاهر گرافیکی جذاب را به راحتی فراهم می کنید. تبیغات شده اثر گذاری و ماندگاری بیشتری پیدا می کنند.

بدین منظور که افراد بیشتری آن را مشاهده می کنند. و کسب و کار شما بیشتر دیده می شود. با تهیه این منو شما باعث رونق رستوران خود می شوید.

7.   افزایش اطلاعات عمومی مشتریان:

منو آنلاین باعث می شود مشریان شما اطلاعات بیشتری پیدا کنند. با قرار دادن طزر تهییه  برخی از غداهایتان در منو آنلاین سواد آشپزی مشتریانتان را افزایش  می دهید.

این کار باعث جلب نظر و توجه خیلی از مشتریان شما می شود. این کار رستورانتان را مشهور تر از سابق می کند.

کامل ترین منوی دیجیتال برای رستوران ها با یارین فود

8.   رقابت با رقیبان خود:

همان طور که از قبل اشاره کردیم بسیاری از مشاغل در حال تهیه این منو هستند. شما در هر زمینه ای برای بهتر شدن کسب و کارتان رقیب خود را زیر نظر می گیرید.

به همین خاطر وقتی رقیبان شما در حال تهییه منو آنلاین هستند. چرا شما این منو را تهیه نکنید؟ همین طور خود را از مزایایی بی نظیر این منو بی بهره کنید؟ این بزرگ ترین دلیل برای تهیه منو آنلاین برای رستورانتان می باشد.

کلام آخر:

شاید هنوز هم برای تهیه منو آنلاین شک داشته باشید. این بسیار طبیعی هست. خیلی از افراد نظرشان کار کردن با همان منو قدیمی کاغذی می باشد. به این خاطر که برای تهییه منو دیجیتال باید هزینه کنند.

آن ها ترجیح می دهند از هزینه کردن برای چنین مواردی پرهیز کنند. صاحب هر کسب و کاری هستید باید هزینه ها را به حداقل برسانید. اما هزینه کردن برای منو آنلاین جز هزینه ها محسوب نمی شود. بلکه تهیه آن، یک سرمایه گذاری طولانی مدت است.

وقتی شما این منو را تهیه می کنید همواره در حال بدست آوردن سود از این کار هستید. به اضافه تمامی مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم. داشتن منو دیجیتال باعث جذب مشتری بیشترو افزایش درآمد شما نیز می شود.

این منو بسیار منعطف می باشد. و قابلیت های بسیار زیادی دارد. هم چنین شما می توانید برا اساس نیاز ها و انتظارات خود آن را شخصی سازی کنید. حتما به این نکته توجه کنید که طراحی این منو بسیار مهم هست.

 ما در مجموعه یارین فود با بهره گیری ازبهترین متخصصان با دقت بسیار زیادی این کار را برای شما انجام می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *